Çocuk Kitapları

Robotum ve Ben – Macera Tüneli PDF indir

Robotum ve Ben – Macera Tüneli PDF indir, e-kitap sitemizde Robotum ve Ben – Macera Tüneli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. R. A. Montgomery tarafından kaleme alınan Robotum ve Ben – Macera Tüneli kitabı 79 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Robotum ve Ben – Macera Tüneli kitabını 9786055162993 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Robotum ve Ben – Macera Tüneli kitap özeti, Robotum ve Ben – Macera Tüneli pdf oku, Robotum ve Ben – Macera Tüneli yandex, R. A. Montgomery e-kitap pdf, Robotum ve Ben – Macera Tüneli PDF Drive, Robotum ve Ben – Macera Tüneli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Robotum ve Ben – Macera Tüneli PDF Oku

Robotum ve Ben – Macera Tüneli Kısa Özet

Başrolde sen varsın. Kararları sen veriyorsun. Yaptığın seçimlerle maceradan maceraya koşuyorsun. Bu kitap şu ana kadar okuduklarından farklı. Yoksa bana inanmıyor musun? Hiç Seni anlatan bir kitap okudun mu?

İşte bu, o kitap!

Bir sonraki adımda ne bulunacağına sen karar veriyorsun, hatta hikayenin sonuna da! Bir seçimle yüz yüze kalana kadar oku. Kararını ver, alakalı sayfaya git. Eğer ulaştığın sonu beğenmezsen, en baştan başla!

Annen ve baban bilim insanları. Çalıştırmayı başaramadıkları robotu çöpe attılar. Dayanamıyorsun ve çöpten çıkarıp tamir etmeye girişiyorsun. Bu bir mucize, artık robot çalışıyor ve en yakın dostun! Robotunla çok eğleneceğin kesin, peki başınızı ne kadar derde sokacaksınız?

Sana güveniyoruz!

Robotum ve Ben – Macera Tüneli PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu