Edebiyat Kitapları

Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF indir

Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF indir, e-kitap sitemizde Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Leman Veli tarafından kaleme alınan Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı kitabı 2789735871595 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı kitabını Ciltli numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı kitap özeti, Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı pdf oku, Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı yandex, Leman Veli e-kitap pdf, Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF Drive, Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF Oku

Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı Kısa Özet

Güniz Işık, isminin aksine karanlık bir hayata, sevgiden uzak bir aileye gözlerini açmıştır. Doğduğu günden bu yana yaşamı mücadele etmekle geçen bu genç kızın en büyük savaşı değiştiremediği koşulları olmuştur.

On yedi yaşında, kaldığı çukurdan çıkıp babasının ailesine sığınan Güniz, bu ışıltılı yaşamın içinde de karanlığa mahkûm bulunacağını hiç tahmin etmemiştir. Herkesin ona karşı siper aldığı bu lüks yaşantısını sürdürirken şımarıklığa kapılmadan kendi bildiği yoldan ilerlemeye çalışsa da önüne çıkan önüne geçeri aşmak onun için kolay olmayacaktır.

Savaşmaktan bitap düştüğü bir gün, hiç beklemediği anda biri ona elini uzatacaktır: Bulut Atay.

Şimdiye kadar herkese kuşkuyla ulaşan Güniz, Bulut onun tüm koşullarını değiştirmek için çabalamaya başladığında acaba ona güvenebilecek midir? Bulut Atay, onun için güneşi getiren beyaz bulutlar mı yoksa fırtınanın habercisi kara bulutlar mı olacaktır?

Halef serisinin yazarı Leman Veli’den okurun rotasını kalp ve akıl içinde mekik dokumaya zorlayacak bir seri daha!

“Bir gün beni sevebilme ihtimalin için yaptım her şeyi, Gün.”

 

 

 

Rota 1 – Yan Boyamalı Özel Baskı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu