Tarih Kitapları

Rothschild Hanedanlığı PDF indir

Rothschild Hanedanlığı PDF indir, e-kitap sitemizde Rothschild Hanedanlığı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Coleman tarafından kaleme alınan Rothschild Hanedanlığı kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Rothschild Hanedanlığı kitabını 9786054771882 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Rothschild Hanedanlığı kitap özeti, Rothschild Hanedanlığı pdf oku, Rothschild Hanedanlığı yandex, John Coleman e-kitap pdf, Rothschild Hanedanlığı PDF Drive, Rothschild Hanedanlığı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Rothschild Hanedanlığı PDF Oku

Rothschild Hanedanlığı Kısa Özet

Birçok insanın aklında Rothschild ismi *büyük servet* anlamını çağrıştırsa da bu servetin getirdiği gücü kavrayan çok az kişi bulunur. Rothschildler servetlerini rahat yaşamak için değil bütün ulusların güç odaklarını yönetmek böylece günümüze kadar ulusları kontrol etmek için kullanmışlardır.

Bazı tarihçiler Rothschildler’in kendi tarihlerini ve gücü ele geçirme serüvenlerini uydurduklarını söyleseler de bu ailenin varlığının dünya tarihinde mühim değişikliklere yol açtığı, Avrupa ülkelerinin ekonomik ve politik yaşamında mühim değişikliklere yol açtığu aşikârdır.

Buna karşın Rothschild ailesinin bu olağanüstü güç ve servet tutkusunun kaynağı bilinmemektedir. Avrupa’nın, İngiltere’nin, hatta bütün dünyanın gizli yöneticisi olan bu ailenin güç düşkünlüğünü anlamak için onların beyinlerinden geçenleri tahmin etmekten ve avantajlı yanlarını bulmaktan başka bir yolumuz bulunmamaktadır.

Alman filozof Nietzsche Günün Şafağında adlı eserinde şöyle der: *Gelecek yüzyıl, Yahudilerin akıbetlerini tespit ettiklerine şahit bulunacağız. Çok açık ki onlar zarlarını attılar ve Rubicon’u geçtiler. Onlar yeni yüzyılda ya Avrupa’nın efendisi olacaklar veya önceden Mısır’ı kaybettikleri gibi Avrupa’yı da kaybedecekler. Eğer çok açgözlüce davranmazlarsa, Avrupa bir gün olgun bir meyve gibi ellerine düşecektir.*

Rothschild Hanedanlığı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu