Dini Kitaplar

Ruhsal Korunma Teknikleri PDF indir

Ruhsal Korunma Teknikleri PDF indir, e-kitap sitemizde Ruhsal Korunma Teknikleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Denning & Phillips tarafından kaleme alınan Ruhsal Korunma Teknikleri kitabı 218 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ruhsal Korunma Teknikleri kitabını 9789758312191 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ruhsal Korunma Teknikleri kitap özeti, Ruhsal Korunma Teknikleri pdf oku, Ruhsal Korunma Teknikleri yandex, Denning & Phillips e-kitap pdf, Ruhsal Korunma Teknikleri PDF Drive, Ruhsal Korunma Teknikleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ruhsal Korunma Teknikleri PDF Oku

Ruhsal Korunma Teknikleri Kısa Özet

Farkında olmadan bazı insanlar çevrelerinden enerji çekerler. Böyle bireylerin yanından ayrıldığınızda kendinizi bitkin ve yorgun hissedersiniz. Bir başka tehlike de, çevrenizden gelen negatif eneji partikülleridir.

Fiziksel ve ruhsal sağlığımızın bozulmasına neden olan bu koşullara karşı durabilmemizin tek bir yolu mevcuttur: Auramızı güçlendirmek…

“Pratik Ruhsal Korunma Teknikleri” ile Auranızı kuvvetli bir kalkan haline getirebilirsiniz. Böylelikle Auranız sizi sarıp sarmalayan koruyucu bir manyetik olana sahip olacaktır.

Bu tekniklerin kökeni, binlerce yıldız ezoterik ve inisiyatik çalışmalarda uygulanan metotlara dayanır. Şimdi bu metotlar çağımız insanının anlayışına adapte edilerek, yurtdışında “New Age” adını verilen, yeni bir yaşam kültürünün içinde bizlere aktarılmaktadır.

Ruhsal Korunma Teknikleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu