Psikoloji Kitapları

Ruhun Sırları PDF indir

Ruhun Sırları PDF indir, e-kitap sitemizde Ruhun Sırları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cengiz Güleç tarafından kaleme alınan Ruhun Sırları kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ruhun Sırları kitabını 9786054912438 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ruhun Sırları kitap özeti, Ruhun Sırları pdf oku, Ruhun Sırları yandex, Cengiz Güleç e-kitap pdf, Ruhun Sırları PDF Drive, Ruhun Sırları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ruhun Sırları PDF Oku

Ruhun Sırları Kısa Özet

Vaka Örnekleriyle Psikoterapiler

Terapi Anlayışım Ve Anlam Dünyamdan Yansımalar…

Terapist adaylarının özellikle ihtiyaç duydukları şey, kuramsal bilgilerden fazla rol modeli olarak benimseyecekleri terapi ustalarının uygulamalarını sahici ve içtenlikli bir tarzda görülmektediran eserlerdir. Kişisel yaşam öykümden parçalar da içeren bu kitap, yalnızca benimsediğim ve uyguladığım terapi anlayışını örneklerle sunmakla yetinmiyor; kültürel bağlama sıkı sıkıya bağlı psikoterapi anlayışımla doğrudan ilişkili olduğuna inandığım değerler ve anlam dünyamı da açık yüreklilikle okuyucu ile paylaşıyorum. Asıl amacım herkesin kendi yaralarını sarabilmesidir. Yaralarımız kendi ellerimizle kabuk bağlayabilir. İyileşme boyunca tek bir mucizevi teknik veya tamamen üzerine abanıp şifa bulacağımız tek bir yöntem yoktur. – Prof.

– Dr. Cengiz Güleç

Her Yönüyle Psikoterapler Ve Çarpıcı Vaka Örnekleri…

Prof. Dr. Cengiz Güleç, psikanalitik yönelimli psikoterapiler ile ilgili kuramsal bilgilerin bunun yanında, psikoterapi kavramını transkültürel bağlamda stratejik müdahalelerle bezenmiş, psikoenerjik yönelimli terapileri kuşatacak kadar geniş bir anlamda ele aldığı kitabında, klinik tecrübelerinde geliştirdiği ve uyguladığı klasik ve standart psikanalitik terapilere uymayan insana özgü terapi tarzını çarpıcı vaka emsallari aracılığıyla aktarıyor. –

– Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER)

İnsan Ruhsallığına Derin Bir Bakış…

Prof. Dr. Cengiz Güleç, teorik ve akademik tartışmalardan kaçınarak yalnızca meslekten olanların değil, terapilere ilgi duyan okurların da yararlanabileceği bir üslupla kaleme aldığı bu kitabında, psikoterapist adaylarının ihtiyaç duydukları pratik bilgileri ve vaka emsallarini sunarken, ruh sağlığı profesyoneli olmayan ama insan ruhsallığına meraklı okuyucunun da zevkle ve heyecanla okuyacağı hayat öyküleri aracılığıyla içgörü ve farkındalık kazanma fırsatı sunuyor. Her insanın kendini çaresiz ve dünyanın en mutsuz kişisi olarak hissettiği anlarda, kendine klavuzluk etmesine katkı sağlıyor.

– Pusula Yayınevi

Ruhun Sırları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu