Edebiyat Kitapları

Rüzgarı Yaşamak PDF indir

Rüzgarı Yaşamak PDF indir, e-kitap sitemizde Rüzgarı Yaşamak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. K. Kübra Berk tarafından kaleme alınan Rüzgarı Yaşamak kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Rüzgarı Yaşamak kitabını 9786257382007 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Rüzgarı Yaşamak kitap özeti, Rüzgarı Yaşamak pdf oku, Rüzgarı Yaşamak yandex, K. Kübra Berk e-kitap pdf, Rüzgarı Yaşamak PDF Drive, Rüzgarı Yaşamak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Rüzgarı Yaşamak PDF Oku

Rüzgarı Yaşamak Kısa Özet

Gu¨c¸lu¨ bir kadının adımları bastıgˆı yeri titretir.

Yas¸adıgˆı sarsıcı olaydan sonra yaşamını eski du¨zenine sokmak ic¸inmu¨cadele eden Ru¨zga^r Ulu, masumiyetini ispat etmesine ragˆmenyas¸adıgˆı travmayı go¨rmezden gelen bir yıgˆın insanla yu¨zles¸mek zorundadır. Asistan doktor olarak c¸alıs¸tıgˆı hastanede ona savas¸ ac¸an herkese dogˆruyugo¨sterebilmekic¸in bir kez daha tu¨m cesaretini toplar ve go¨zu¨nu¨ karartır.
Bu yas¸ananlararagˆmen elini tutmak ic¸in daima onu bekleyen biri mevcuttur: Kahverengi go¨zlerinde merhameti saklayan Tuna Kartal. Onların as¸kı kendilerine hem gu¨c¸ verecek hem de gec¸mis¸iniyiles¸tiremedigˆi yaralara merhem olacaktır.

Lakin hayat onları yeni bir savas¸lasınadıgˆında birbirlerine eskisi kadar bagˆlı kalabilecekler midir?
Aralarında hic¸ dogˆmamıs¸ cu¨mleler dile gelmek ic¸in can c¸ekis¸irken bir kez daha kalplerini dinleyebilecekler midir?

Ru¨zga^rıYas¸amak`tayas¸ama sıkıca tutunan cesur bir kadının o¨yku¨su¨nu¨ okuyacaksınız.

Rüzgarı Yaşamak PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu