PDF İndir

Sabrımı Zorluyorsun! PDF indir

Sabrımı Zorluyorsun! PDF indir, e-kitap sitemizde Sabrımı Zorluyorsun! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Isabelle Fillozat tarafından kaleme alınan Sabrımı Zorluyorsun! kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sabrımı Zorluyorsun! kitabını 9789752753310 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sabrımı Zorluyorsun! kitap özeti, Sabrımı Zorluyorsun! pdf oku, Sabrımı Zorluyorsun! yandex, Isabelle Fillozat e-kitap pdf, Sabrımı Zorluyorsun! PDF Drive, Sabrımı Zorluyorsun! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sabrımı Zorluyorsun! PDF Oku

Sabrımı Zorluyorsun! Kısa Özet

6-11 yaş içinde çocuğu olan anne babalar! Bu kitap sizin için.

  •  Çocuğunuz en ufak düş kırıklığında ortalığı ayağa mı kaldırıyor?
  •  Ne yapsanız daha da fazlasını mı istiyor?
  •  Size asla bir şey anlatmıyor mu?
  •  Evde hiçbir iş yapmıyor mu?
  •  Eşyalarını sağa sola gelişigüzel atıyor mu?
  •  Şiddet içeren video oyunları mı oynuyor?
  •  Yerinde durmuyor, dikkatini toplayamıyor mu?
  •  Yasak olanı yapmaktan vazgeçmiyor mu?

Çocuğunuzun bu tür can sıkıcı davranışları aslında hiç tahmin etmediğiniz nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Bu kitap var gücünüzle ittiğiniz halde açamadığınız kapıları belki de yalnızca çekerek basit bir şekilde açabileceğinizi gösteriyor. Denemediğim Yol Kalmadı kitabında, 1-5 yaş içinde çocuğu olan anne babalara hitap eden Isabelle Filliozat, bu kez 6-11 yaş aralığındaki çocuklarda en sık karşılaşılan sorunlara değiniyor ve bunlara farklı açılardan yaklaşıyor.

Anne babasıyla aynı mesleği paylaşan, işinde uzman bir psikolog ve iki çocuk annesi olan yazar, zengin mesleki ve kişisel tecrübelerini paylaşıyor. Bu poblemlerin nedenlerini ve bunlara nasıl yaklaşılabileceğini tatlı çizimler eşliğinde anlatıyor. Ayrıca herkesin anlayacağı bir dil kullanması ve bol örnek vermesi kitabı daha da ilgi çekici kılıyor. Bu kitabı okuduktan sonra çocuklara ve yaşama bakışınız tümüyle değişecek, daha donanımlı bir ebeveyn haline geleceksiniz.

Sabrımı Zorluyorsun! PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu