Sağlık Kitapları

Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler PDF indir

Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler PDF indir, e-kitap sitemizde Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Hayran tarafından kaleme alınan Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler kitabı 330 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler kitabını 9786053352976 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler kitap özeti, Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler pdf oku, Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler yandex, Osman Hayran e-kitap pdf, Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler PDF Drive, Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler PDF Oku

Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler Kısa Özet

Birisi Halk Sağlığı, diğeri Farmakoloji profesörü olan iki hekim tarafından hazırlanan bu eserde, sık kullanılan araştırma türleri ve veri analiz metotları uygulamaya dönük örnekler üzerinden anlatılmıştır.

Her yöntem için SPSS programının nasıl kullanılacağı ve yorumlanacağı uygun görseller eşliğinde sunularak okuyucu ve uygulayıcı dostu bir kitabın ortaya çıkması amaçlanmıştır.

Yazarların birisinin epidemiyolojik saha incelemeleri, diğerinin ise klinik araştırmalar hususunda işinde uzman eğitmenler olması, eserlerde sunulan bilgilerin uygulama değerini görülmektediran en mühim kriterdir.

 

Sağlık Bilimlerinde Araştırma ve İstatistik Yöntemler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu