Sağlık Kitapları

SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK PDF indir

SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK PDF indir, e-kitap sitemizde SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Anne Marie Tempelman tarafından kaleme alınan SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK kitabı 206 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK kitabını 9786054335022 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK kitap özeti, SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK pdf oku, SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK yandex, Anne Marie Tempelman e-kitap pdf, SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK PDF Drive, SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK PDF Oku

SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK Kısa Özet

Yeni anneler, yani özellikle emziren anneler için sağlıklı bir vücuttan daha mühim bir şey yoktur. Anneliğin ilk dönemlerindeki o tatlı kaos boyunca beslenme, gerektiği kadar düzenli ve yeterli olmayabilir. Geceleri kalkıp yemek aramak, yiyeceklerin hemen hemen hepsini bilinçsizce tüketmek veya nasıl besleneceğini bilememek yeni bir anne için belki de en zararlı noktalardan biridir.

Yazar Anne Marie Tempelman, işte bu probleme çözüm bulabilmek için yazdığı bu kitapta, profesyonel annelere, besin ve emzirme uzman kişilerına danışarak annelere bebekleriyle birlikte geçirecekleri ilk zamanlarda çözümler yaratıyor.

-Yeni emziren anneler için beslenme bilgileri,

-Bebeğinizle boğuşurken yapabileceğiniz 35 tane kolay ve yararlı tarif,

-Bebeğiniz için gerekli olan gıdaların listesiyle buzdolabınız tam bir yardım deposu olacak,

-Bebeğinizi emzirirken tek elle atıştırabileceğiniz lezzetli aperatifler…

SAĞLIKLI ANNE MUTLU BEBEK PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu