Sağlık Kitapları

Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PDF indir

Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PDF indir, e-kitap sitemizde Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hasan Yıldırım tarafından kaleme alınan Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim kitabı 9786258378412 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim kitabını Ciltsiz numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim kitap özeti, Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim pdf oku, Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim yandex, Hasan Yıldırım e-kitap pdf, Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PDF Drive, Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PDF Oku

Yazar bu eserinde şiddetin tanımını, tarihçesini, bilinmeyen şiddet şekillerini her türlü şiddetin tanımını ve Şiddetten korunma metotları sağlıktaki şiddete karşı nasıl mücadele verip hayat boyu şiddetten korunmamızı öğretmektedir. Günümüzde ülkemizde ve dünya çapında aile içi ve okuldaki şiddetten başlayarak, savaşlar tarihi boyunca şiddet ile alakalı enteresan gerçek şiddet hadiselerinı Kişilik ve ruhi cihazımızı dünya sağlık teşkilatının(WHO) şiddet savaşını Türkiye ve dünya çapındaki sağlık çalışanları şiddetini gözler önüne sermektedir.

Tarih boyunca savaşlar ve sonunda yaşanan çocuk dramlarını Bosna, Suriye, Doğu Türkistan Sincar Uygur Türkleri çocuk şiddetini ve Ukrayna’daki sivil savaş şiddetini, bizzat yaşadığı sağlık şiddetini, pandemiyi usta kalemi ve akıcı lisanıyla bir tiyatroda sahnesindeki oyunu, sinemada ki filmi seyreder gibi sunmakta Şiddeti nörolojik, psikolojik, sosyolojik yönü ile de gözler önüne sermektedir. Sağlıkta şiddet nedenleri gibi hususta bir ilke imza atarak kendine özgü akıcı anlatımıyla, kendine özgü incelemeleri ve üslubu ile bizleri zaman tünelinde uzun heyecanlı yolculuğa çıkarmaktadır,

1-Şiddet ve şiddetten korunma metotları, Sağlıkta yapılan şiddet
2-Kişilik ve Kişilik bozuklukları
3-iletişim
4-Şiddet ve Türleri
5-Sağlık çalışanlarına uygulanan şiddet
6-Hasta ve engelli şiddeti
7-Kovid-19 Pandemisinde şiddet
8-Şiddetsiz iletişim
9- Empati
10-Avrupa’da Sağlık şiddeti
11-kamuda sağlık çalışanına SGK şiddeti
12-Empatinin Gücü
13-Sosyolog gözüyle şiddet tarihçesi.
14-Sağlıkta şiddet nedenleri
15-savaşta şiddet ten en fazla çocuklar ve siviller zarar görüyor.

Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu