Edebiyat Kitapları

Sahte Güz PDF indir

Sahte Güz PDF indir, e-kitap sitemizde Sahte Güz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyza Özaydın tarafından kaleme alınan Sahte Güz kitabı 544 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sahte Güz kitabını 9786051738987 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sahte Güz kitap özeti, Sahte Güz pdf oku, Sahte Güz yandex, Beyza Özaydın e-kitap pdf, Sahte Güz PDF Drive, Sahte Güz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sahte Güz PDF Oku

Sahte Güz Kısa Özet

En uyumsuz notaların art arda kulağa gelmesi, nefretin aşka dönüşmesi gibiydi.

Benimle Yan adlı kitabıyla Wattpad’de 150 milyon okunmaya ulaşan, bi hayli beğeni alan gençlik yazarlarından Beyza Özaydın’dan soluk kesen ikinci roman: Sahte Güz

Merhametli Derin ile acımasız Kumsal’ın savaşına hoş geldiniz!

Bir beden, iki kimlik. Cenk’i alt edip yaşamını geri kazanmak için Bora’nın aklına uyan Derin, akıl hastanesindeki Kumsal’ın kimliğine bürünür ve kendisini birdenbire acımasız oyunların ortasında bulur. Savaş Atan’la olan oyunu kaidelerina göre oynamak zorundadır ama kurallardan bihaberdir. Kısa zamanda Boğaç’ın desteği ve kıvrak zekâsıyla Savaş’ı tam avucunun içine alacağını düşünürken Kumsal’ın gizlice oyunlara dahil olmasıyla tüm planları suya düşer.

Bu akıl almaz oyunları okurken hayal gücünüzün sınırlarının zorlandığını hissedeceksiniz.

Aşk, nefret, tutku, acı, ölüm hepsi bir arada.

Sahte Güz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu