Edebiyat Kitapları

Saklambaç – Cep Boy PDF indir

Saklambaç – Cep Boy PDF indir, e-kitap sitemizde Saklambaç – Cep Boy kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. N.G. Kabal tarafından kaleme alınan Saklambaç – Cep Boy kitabı 360 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Saklambaç – Cep Boy kitabını 9786254488016 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Saklambaç – Cep Boy kitap özeti, Saklambaç – Cep Boy pdf oku, Saklambaç – Cep Boy yandex, N.G. Kabal e-kitap pdf, Saklambaç – Cep Boy PDF Drive, Saklambaç – Cep Boy Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Saklambaç – Cep Boy PDF Oku

Saklambaç – Cep Boy Kısa Özet

Katilin peşinde olduğunuzu sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz.

Katilin peşimizde olduğunu sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz.

Sırlar.

Yakalamaya çalıştıklarımız da kovaladıklarımız da onlar.

 

Ophelia Valley kasabasında yaz boyunca iki cinayet işlendi. Kayıp kızlar şüpheli biçimde ölü bulundu. Ansel, Maddie ve Kylie her zaman yaptıkları gibi hayatlarını basit ve ortada yaşayarak eğleniyorlar, böylece kimse kurcalamıyordu. Lakin kasabaya yeni gelen genç Dedektif Wallace, kızların yakasını bırakacak gibi değil.

 

“Bazı sırlar dedektif, ölümden daha korkutucudur.” Bundan dolayı benden hoşlanıyorsunuz. Ama biliyorsunuz, katil peşinize düştüğü zaman siz de gerçekten kim olduğunuzun peşine düşersiniz.

Ya da gerçek benliğiniz, üzerini örttüğünüz her şeyle birlikte peşinize düşer. İşte bundan kaçamazsınız.

Saklambaç – Cep Boy PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu