Çocuk Kitapları

Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi PDF indir

Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi PDF indir, e-kitap sitemizde Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi kitabı 24 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi kitabını 9786053031475 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi kitap özeti, Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi pdf oku, Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi yandex, Kolektif e-kitap pdf, Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi PDF Drive, Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi PDF Oku

Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi Kısa Özet

Elinizde bulunan kitap serisinde; ilk kez eğitici ve öğretici bir hikaye, ardından boyama sayfaları ve en son kez varlıklara sayı değeri vererek işlem yaptırma, karışık verilen fotoğrafları sıraya dizme, ses çalışmaları, yolu bul bulmacaları, sayı sayma sayfaları, kelime bulma bulmacaları, sayıları birleştirerek ortaya resim çıkarma, nesnelerle toplama-çıkarma işlemi yaptırma, aynı varlıkları eşleştirme, varlıkları göigeleriyle eşleştirme, ritmik saymada boş bırakılan sayıları tamamlama, kavram öğretme, iki resim içindeki farkları bulma gibi aktiviteler bulacaksınız.

Çocuklarının eğlenirken öğrenmesini ve birlikte eğlenceli vakitler geçirmeyi isteyen tüm anne babalara bu kitap serisini tavsiye ediyorum.

Salyangoz – Şekilli Hayvanlar Serisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu