Edebiyat Kitapları

Sana Bir Sır Vereceğim PDF indir

Sana Bir Sır Vereceğim PDF indir, e-kitap sitemizde Sana Bir Sır Vereceğim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Selim Çiprut tarafından kaleme alınan Sana Bir Sır Vereceğim kitabı 336 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sana Bir Sır Vereceğim kitabını 9786050631395 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sana Bir Sır Vereceğim kitap özeti, Sana Bir Sır Vereceğim pdf oku, Sana Bir Sır Vereceğim yandex, Selim Çiprut e-kitap pdf, Sana Bir Sır Vereceğim PDF Drive, Sana Bir Sır Vereceğim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sana Bir Sır Vereceğim PDF Oku

Sana Bir Sır Vereceğim Kısa Özet

Akranlarım çocukluğumuzda palyaço, örümcek, ölüm ve hayaletten korkarken benim korkum kişiliğim gibi olağanüstüydı:

*Uçağa binme korkusu!*

Babamı 9/11 saldırılarında kaybetmenin ardından uçak korkum nefes alıp vermek gibi vazgeçilmezim olmuştu. Babam o gün oraya bir iş görüşmesi için gitmiş ve her şey yolunda giderse ailece yurt dışına, amcamların yanına gideceğimizin sözünü vermişti. Cenazesinden aylar sonra vasiyeti olarak düşündüğüm bu yolculuğu vicdanımı rahatlatmak için annemin
zorlamasıyla kabul etmiştim. İlk kez uçağa binecektim ve yolculuğumuz on iki saat sürecekti.
Günlerce heyecandan ve stresten uyuyamadım. Havalimanına sıra geldiğinde korkudan titrerken annem yanıma yaklaşıp bana bir sır vereceğini dile getirdi. İşte o sırla yaşamım alt üst olacaktı.
Adım Neil Goldberg, aklınızı alacak hayat hikâyemi okumaya hazır mısınız?

Sana Bir Sır Vereceğim PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu