Ekonomi Kitapları

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi PDF indir

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi PDF indir, e-kitap sitemizde Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. W. C. Benton tarafından kaleme alınan Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi kitabı 520 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi kitabını 9786051339122 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi kitap özeti, Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi pdf oku, Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi yandex, W. C. Benton e-kitap pdf, Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi PDF Drive, Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi PDF Oku

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Kısa Özet

“Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi ” kitabının üçüncü basımı, gelecek nesil profesyonellere yönelik olarak konu ile alakalı tüm güncel metotları geniş bir şekilde olarak açıklamaktadır. W. C. Benton`ın adım-adım yaklaşım metodu ile hem öğrenciler hem de profesyoneller analitik satınalma becerileri kazanabilmektedir. Kitaptaki gerçek vaka çalışmaları ve uygulamalarının amacı, açıklanan satınalma teorilerinin uygulamaya dönüştürülmesine yardımcı olmaktır. Mevcut konu başlıklarının bazıları; satınalma iş süreçleri, fiyat-maliyet analizleri, sağlık ve profesyonel hizmetler ile nakliye ve küresel satınalmalardır.

Stratejik Dış Kaynak Kullanımı (outsourcing) ile alakalı yeni bir bölüm bu basımda ilave edilmiştir. Çünkü bu konu, küreselleşme için temel yapı taşı olmaya hâlen hızla sürdürmektedir. Elektronik satınalma konusuna geniş bir yer verilmesinin nedeni, geleneksel dolaylı satınalma işlevinin artık çoğunlukla e-satınalmaya dönüşmesi ve bu biçimde mühim maliyet tasarrufları ile verimlilik artışı sağlanmasıdır.

Her bölüme eklenen beş adet şirket vakası, öğrenilen konuları pekiştirmek amacı ile bunun bunun yanında ilave edilmiştir.

Dr. Benton, satınalma yönetimi, envanter kontrol, tedarik zinciri yönetimi, kalite güvence ve malzeme yönetimi alanlarında yüzden fazla makale yayımlamıştır. Üretim ve işlemler yönetimi alanında 753 araştırmacı içinde kalite ve nicelik yönünden birinci durumundadır. IBM, RCA, Frigidaire ve Amerika Ulaştırma Bakanlığında danışman olarak çalışmış ve bunun bunun yanında Fisher College İşletme Bölümü bünyesindeki Satınalma ve Tedarik Yönetimi Derneğini (PSMA) de kurmuştur.

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu