Edebiyat Kitapları

Satır Aralarında Buluşalım PDF indir

Satır Aralarında Buluşalım PDF indir, e-kitap sitemizde Satır Aralarında Buluşalım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Melissa Ferguson tarafından kaleme alınan Satır Aralarında Buluşalım kitabı 280 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Satır Aralarında Buluşalım kitabını 9786053047490 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Satır Aralarında Buluşalım kitap özeti, Satır Aralarında Buluşalım pdf oku, Satır Aralarında Buluşalım yandex, Melissa Ferguson e-kitap pdf, Satır Aralarında Buluşalım PDF Drive, Satır Aralarında Buluşalım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Satır Aralarında Buluşalım PDF Oku

Satır Aralarında Buluşalım Kısa Özet

Edebî ve ticari kurgu içindeki hiç eskimeyen kültür savaşı üzerine kurulu bir hikâye… Satır Aralarında Buluşalım, romantik komedi takipçilerinin elinden bırakamayacağı harika bir kitap.

“Varoluş adı verilen müthiş armağannin keyfini çıkarmak mühimydi. Başkalarını yüreğin yettiğince sevmek mühimydi. Seni mutlu edecek şeyleri bulup onların üzerine gitmek de öyle tabii.”

Savannah Cade, Pennington Yayınevinde editör olarak çalışmaktadır. Kardeşi Olivia’nın evinde yaşayan Savannah, öte yandan ailesi ve işiyle alakalı sorunlarla uğraşırken diğer yandan da hayali olan yazarlığa odaklanıp roman taslağı üzerinde gizlice çalışır.

Yayınevine yeni bir genel yayın yönetmeni gelmiştir; yayınevinin sahibi Bayan Pennington’ın oğlu William… Tanışma toplantısında bile roman taslağı üzerinde çalışan Savannah, topuklu ayakkabısının azizliğine uğrar ve taslağının sayfaları yere saçılır. Sayfaları sıra sıra toplayan Savannah, eksik kalan son sayfayı William’ın elinde görür. Artık saklaması gerektiğini düşündüğü taslağını yayınevinin ön okuma kopyalarının olduğu odadaki gizli bölmeye bırakır. Gizemli bir editör, satır aralarına eklediği yeni dokunuşlarla taslak üzerinde Savannah ile iletişim kurar ve bu ikilinin içinde duygusal bir bağ meydana gelir.

Bu arada William’a karşı da yakınlık hissettiğini fark eden genç kadın, gizemli editör ve William içinde kendince bir seçim yapma zorunluluğu hisseder.

Artık cevabını bulması gereken iki soru mevcuttur: Gizemli editör kimdir? Savannah kimi seçecektir?

Satır Aralarında Buluşalım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu