Ekonomi Kitapları

Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu PDF indir

Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu PDF indir, e-kitap sitemizde Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kürşat Tuncel tarafından kaleme alınan Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu kitabı 245 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu kitabını 9786054910175 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu kitap özeti, Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu pdf oku, Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu yandex, Kürşat Tuncel e-kitap pdf, Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu PDF Drive, Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu PDF Oku

Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu Kısa Özet

Çocuğunuzun uzun boylu ve yapılı olduğunu düşünün. bir basketbol oyuncusu olabileceğini düşünürsünüz. bunun satış içindeki karşılığı, örneğin birinin iletişim kabiliyetlerinin kuvvetli olmasıdır. Ama nasıl ki çocuğun uzun boylu olması bir basketbol uyuncusu olması için yeterli değilse birinin doğuştan sahip olduğu iyi özellikler de tek başına iyi bir satıcı olmasını sağlayamaz.

Çocuğu bir basketbol okuluna yazdırırsınız, ki oyunun kaidelerinı öğrenebilsin ve temel becerileri gelişsin. Satış işinde bunun karşılığı satış biliminin öğrenilmesidir. zira satış, ikna teknikleri, mezakere, beyne hitap etme, duyuların gücü, dijital teknolojiler, fiyatlama stratejileri ve daha bir çok alanda bilgi sahibi olmanızı gerektirir. Ama nasıl ki her basketbol okulunu bitiren çocuk iyi bir basketbolcu olamıyorsa bu bilgileri öğrenmiş olmanız da tek başına iyi bir satıcı olmanıza yetmez.

Çocuk bir spor kulübüne katılır ve bir koçla birlikte çalışmaya başlar. İşte burası her şeyin değişmeye başladığı yerdir. Fiziği basketbol oynamaya müsait olan ve oyunun kaidelerinı öğrenerek temel becerileri edinmiş olan çocuk artık koçun yardımıyla bu sporda gelişmeye ve kendini aşmaya ekranlara gelecektır. Satış işine bunun karşılığı bir satış ekibine katılmış olmanız ve satış yöneticisi yahut bir satış koçunun yardımıyla beceri ve kabiliyetlerinizin geliştirilerek performansınızın üst düzeye çıkarılmasıdır.

Satış koçluğu, satıcıyı bir metal parçasından keskin bir bıçak haline dönüştürme çabasıdır. Bu kitapta hiyerarşik bir güçle emirler yağdırmadan yahut “Ben bilirim” edasıyla tavsiyelerde bulunmadan satıcıyı değişime nasıl ikna edebileceğimizi ve performnsını nasıl artırabileceğimizi keşfedeceğiz.

Satış Performansını Artırmanın En Etkili Yöntemi; Satış Koçluğu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu