Ekonomi Kitapları

Satışta Duygusal Zeka PDF indir

Satışta Duygusal Zeka PDF indir, e-kitap sitemizde Satışta Duygusal Zeka kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jeb Blount tarafından kaleme alınan Satışta Duygusal Zeka kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Satışta Duygusal Zeka kitabını 9786257010467 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Satışta Duygusal Zeka kitap özeti, Satışta Duygusal Zeka pdf oku, Satışta Duygusal Zeka yandex, Jeb Blount e-kitap pdf, Satışta Duygusal Zeka PDF Drive, Satışta Duygusal Zeka Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Satışta Duygusal Zeka PDF Oku

Satışta Duygusal Zeka Kısa Özet

Satış çabanızı ürün, fiyat, özellik ve çözümlere dayandırmaya çalışmaktan vazgeçin çünkü bu sizi sıradan bir satıcı gibi gösterir. Günümüzün ustalaşmış alıcısının görüş alanına giremezsiniz. Yeni üstün güçlü satıcı, alıcıya duygusal yönden doyurucu deneyimler tattırarak satış kotalarını alt üst ediyor. Satışın yeni evrimine klavuzluk ederek oyunu değiştiren bu kılavuz kitapla, alıcının davranışlarını etkileyecek davranış kalıpları, sezgiler ve bilişsel önyargıları kaldıraç olarak kullanan psikolojik stratejilere sahip olacaksınız. Yüksek bir satış performansına nasıl ulaşacağınızı ve sayıları nasıl sürekli olarak uçuracağınızı öğreneceksiniz.

Forbes’in Dünyanın Önde Gelen 30 Sosyal Satış Etkileyicisi içinde saydığı satış hızlandırma uzmanı Jeb Blount, karışık satışa vakıf olma ve bu hususta ustalaşma yaklaşımının bütün ayrıntı kısmını bir söyleşi havasında, dolaysız bir tartışmaya açıyor. Konu başlıklarını yaşam dersi aldığı kişisel hikâyelerden çıkarıp önünüze getiriyor. Kendi satış çalışmalarına uyarladığı teknikleri, sizi sahada karşılaşabileceğiniz sorunlara hazırlamak için, sözcük sözcük özenli bir diyalogla anlatıyor. Bu dört dörtlük eğitim programında gereksiniminiz olan her şey var.

Satışta Duygusal Zeka PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu