Araştırma Kitapları

Sayısal Sinyal İşleme PDF indir

Sayısal Sinyal İşleme PDF indir, e-kitap sitemizde Sayısal Sinyal İşleme kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John G. Proakis tarafından kaleme alınan Sayısal Sinyal İşleme kitabı 1104 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Sayısal Sinyal İşleme kitabını 9786053953227 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sayısal Sinyal İşleme kitap özeti, Sayısal Sinyal İşleme pdf oku, Sayısal Sinyal İşleme yandex, John G. Proakis e-kitap pdf, Sayısal Sinyal İşleme PDF Drive, Sayısal Sinyal İşleme Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sayısal Sinyal İşleme PDF Oku

Sayısal Sinyal İşleme Kısa Özet

Elinizde bulunan dördüncü basım, ayrık-zamanlı sinyallerin, sistemlerin ve modern sayısal sinyal işlemenin temellerini içermektedir. Elektrik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği ve bilgisayar bilimleri öğrencileri için uygun bir kaynak olan bu kitap, hem lisans hem de lisansüstü derslerinin kapsamına giren teoriyi ve pratik uygulamaları dengeli bir biçimde içermektedir. İlk on bölüm, lisans düzeyindeki sayısal sinyal işleme dersleri için uygun olabilecek temel sayısal sinyal işleme konularını incelemiştir. Son dört bölüm ise, çoklu örnekleme hızında sayısal sinyal işleme, doğrusal öngörü, en iyi doğrusal süzgeçler, uyarlanır süzgeçler ve güç spektrumu kestirimi konularını kapsayan daha ileri konuları ele almaktadır. Bu konular, lisansüstü düzeysindeki sayısal sinyal işleme derslerinde işlenebilir.

Dördüncü bölümdeki yenilikler:

Örnekleme ve sinyallerin yeniden yapılandırılması konularında güncellenmiş ve yeniden yazılmış bölüm.

Ayrık kosinüs dönüşümü ile alakalı yeni eklentiler.

Güncellenmiş çoklu örnekleme hızında sayısal sinyal işleme bölümü.

Uyarlanır süzgeçler üzerine yeni bölüm.

Sayısal sinyal işleme problemlerini MATLAB tercih ederek çözmek için Öğrenci El Kitabı.

Bunlara ek olarak bu kitap, çok sayıda titizlikle dizayn edilmiş problem içermektedir. Ayrıca, öğretim elemanlarına kitaptaki şekillerin PowerPoint yansıları ve çözüm el kitabı sağlanmaktadır.

Sayısal Sinyal İşleme PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu