PDF İndir

Sefiller 2 Cilt Takım PDF indir

Sefiller 2 Cilt Takım PDF indir, e-kitap sitemizde Sefiller 2 Cilt Takım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Victor Hugo tarafından kaleme alınan Sefiller 2 Cilt Takım kitabı PDF Oku.

Sefiller 2 Cilt Takım kitabı, 1724 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sefiller 2 Cilt Takım kitabını 9786053324744 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sefiller 2 Cilt Takım kitap özeti, Sefiller 2 Cilt Takım pdf oku, Sefiller 2 Cilt Takım yandex, Victor Hugo e-kitap pdf, Sefiller 2 Cilt Takım PDF Drive, Sefiller 2 Cilt Takım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sefiller 2 Cilt Takım PDF Oku

Victor Hugo (1802-1885): Fransız edebiyatının gelmiş geçmiş en büyük yazarlarındandır. Şiirleri, oyunları ve romanları ile tanınır. Romantizm akımının Fransa’daki temsilcisidir. Edebiyat bölgesindeki devasa başarılarının yanında politik hayatta da etkin bir rol üstlendi, bundan dolayı sürgün cezasına çarptırıldı, cezasını tamamlamasına rağmen İmparatorluk yıkılana dek Fransa’ya dönmedi. İlk kez 1862 senesinde yayımlanan Sefiller yazarın Notre-Dame’ın Kamburu ile *Din*, Deniz İşçileri ile *doğa* konularını işlediği roman üçlemesinin *toplum*u ele alan, en görkemli ayağıdır.

Bu destansı roman Fransız toplumundan yola çıkarak, kozmolojik bir bakış ve eşsiz bir hassaslıkla insanlığa ulaşır. Fantine’in, Cosette’in, Marius’ün, Saint-Denis Sokağı barikatlarının, Paris’in, Javert’in ve Jean Valjean’ın sefaletten sevgiye, felaketten iyiliğe ve karanlıktan aydınlığa uzanan hikayeleri Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi’nin 250. kitabında okurlarla buluşuyor.

Sefiller 2 Cilt Takım PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu