Sağlık Kitapları

Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara PDF indir

Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara PDF indir, e-kitap sitemizde Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ali Bektaş tarafından kaleme alınan Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara kitabı 205 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara kitabını 9786051622651 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara kitap özeti, Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara pdf oku, Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara yandex, Ali Bektaş e-kitap pdf, Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara PDF Drive, Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara PDF Oku

Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara Kısa Özet

Her varlık Hakkı tesbih etmektedir. Tesbih etmek, varlığın yaratılışınca iş görmesidir. Şaşmadan elma tohumundan elma, domates tohumundan domates olması, nebatatın tesbihidir. Günler, geceler, yağmurlar, Güneş, rüzgar… Her yaratılanın vazifesini harfiyen yerine getirmesi, Hakkı tesbih etmesidir.

Ya sen? Her şeyi senin için yaratan Rabbini ne kadar tesbih ediyorsun, hiç düşündün mü?

Selam olsun yaptığı her işi Allah için yapanlara.

Selam olsun kulluğunu gerçek manada yaşayanlara.

Selam olsun Allah için cömert olanlara.

Selam olsun hidayete tabi olanlara.

Bu eser; yaptığı her işi Allah için yapmayı, kulluğunu gerçek manada yaşamayı, Allah için varını feda edipadanmışlığı yaşamayı, Allah için cömert olmayı, ehl-i gönül olmayı, ehl-i hal olmayı ve hidayete tabi olmayı tasavvufi bir üslup ile ifade etmektedir…

Selam Olsun Hidayete Tabi Olanlara PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu