PDF İndir

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim PDF indir

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim PDF indir, e-kitap sitemizde Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nilgün Bodur tarafından kaleme alınan Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim kitabını 9786053114253 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim kitap özeti, Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim pdf oku, Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim yandex, Nilgün Bodur e-kitap pdf, Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim PDF Drive, Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim PDF Oku

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim Kısa Özet

Sadece hayatta değil, ayakta da kalarak, mutlu olarak, kahkaha atarak yeneriz düşmanlarımızı. En büyük intikam, intikamı bile düşünmemektir. En büyük intikam, bizsizliktir. En büyük intikam, senin aynada gördüğünü onun artık görememesidir…

Nilgün Bodur

Bir sene kadar önce eşyalarımı toplayıp sessiz sedasız giderken biliyordum terk ettiğimin terk edenim olduğunu. Gürültü çıkarmadığım, ağlamadığım, kapıları çarpmadığım, eşyaları kırmadığım için hissediyordum bu gidişin dönüşü olmadığını. Bazı gitmeler, beceriksizce teşebbüs edilmiş intihar gibidir.

Not bırakırsın, anlatırsın, ağlarsın… Geride kalanları acıtmaya çalışırsın. Hâlâ bir umudun olduğunu gösterir bu haber veriş, kendini özetleyiş. İşte böyle ölemezsin. Bağın varsa gidemezsin. Ben not bırakmadım giderken, çıt çıkarmadım. Çıkaracağım tüm seslerin duyulmayacağını anladım. Gitmedim aslında, kabullendim ve vazgeçtim. Kapıyı kaparken, kolundan tutanın olmadığında eyleminin adının terk etmek olmadığını anladım. Terk eden, terk edilmiştir. Ardında bırakacağı gürültü yalnızca başarısız bir intihar girişimidir. 

Yani gitmek bana ait bir eylem gibi görünürken, anladım ki giden sendin.

Bir sene sonra geriye bakıyorum da, sen gittin ya ben fazla güzelleştim…

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu