Çocuk Kitapları

Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? PDF indir

Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? PDF indir, e-kitap sitemizde Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Necdet Neydim tarafından kaleme alınan Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? kitabı 85 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? kitabını 9789756227954 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? kitap özeti, Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? pdf oku, Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? yandex, Necdet Neydim e-kitap pdf, Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? PDF Drive, Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? PDF Oku

Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? Kısa Özet

Akademisyen, çevirmen, yazar Necdet Neydim`den çocukluğu çocuk gözüyle anlatan şiirler.

Çocuk ve gençlik edebiyatı bölgesindeki incelemeleri ve kuramsal çalışmalarıyla tanınan akademisyen, çevirmen, yazar Necdet Neydim`in şiirleri, günümüz çocuklarının endişelarını, özlemlerini, sevinçlerini, hızla değişen hayatlarını, yine onların gözünden yalın ve etkileyici bir dille göz önüne seriyor. Grafik tasarımcı Suzan Aral`ın usta işi fotoğrafları ve özgün sayfa tasarımlarıyla bir albüm olarak yeniden canlanan kitaptaki 47 şiir, çocuklara edebiyatın bu özel türünü sevdirmeyi başarıyor.

Necdet Neydim kitabın girişinde diyor ki: “Çocuklar şiirden ve aşktan anlamaz derler… Bunu diyenler, kesinlikle çocukları tanımayanlardır. Onlar her ikisinden de anlarlar, ama onların anladığını herkes anlayamaz… Bunları neye dayanarak mı dile getiriyorum? Gözlerimle gördüm, kulaklarımla duydum… En kalitelisi siz okuyun, ben size ıslık çalayım. Ama eğer ıslık çalmayı biliyorsanız, bırakın şiiri,ıslık çalmaya devam edin. Çünkü ıslık, şiirdir.”

Sen Islık Çalmayı Bilir Misin? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu