PDF İndir

Senden Bir Tane Daha Yok PDF indir

Senden Bir Tane Daha Yok PDF indir, e-kitap sitemizde Senden Bir Tane Daha Yok kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Miraç Çağrı Aktaş tarafından kaleme alınan Senden Bir Tane Daha Yok kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Senden Bir Tane Daha Yok kitabını 9786256372016 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Senden Bir Tane Daha Yok kitap özeti, Senden Bir Tane Daha Yok pdf oku, Senden Bir Tane Daha Yok yandex, Miraç Çağrı Aktaş e-kitap pdf, Senden Bir Tane Daha Yok PDF Drive, Senden Bir Tane Daha Yok Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Senden Bir Tane Daha Yok PDF Oku

Senden Bir Tane Daha Yok Kısa Özet

Varlığın kendine armağan olsun, bir başkasına köle değil.

İnsanlar ve yaşadıkların gelip gidecek senden. Her şeyin sonunda yine kendinle baş başa kalacaksın. Acılarında, mutluluklarında ve yalnızlıklarında kendini çok daha iyi tanıyacaksın. Verdiğin emeğin, gösterdiğin sevginin ve layık olduğun değerin ne kadar kıymetli olduğunu anlayacaksın.

İşte bu yüzden sevmeye önce kendinden ekranlara geleceksın. Çünkü yaşamın boyunca en uzun ve en kıymetli ilişkini kendinle yaşayacaksın.

Aldığın nefesin de geçen günün de tekrarı yok.

Şu hayatta bir çok şeyin farklıini bulabilirsin.

Çok şeyin yerini zamanla doldurabilirsin.

Ama şunu sakın unutma:

Senden Bir Tane Daha Yok…

Senden Bir Tane Daha Yok PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu