Roman Kitapları

Senden Daha Güzeli Yok PDF indir

Senden Daha Güzeli Yok PDF indir, e-kitap sitemizde Senden Daha Güzeli Yok kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Selvigül Kandoğmuş Şahin tarafından kaleme alınan Senden Daha Güzeli Yok kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Senden Daha Güzeli Yok kitabını 9786052902356 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Senden Daha Güzeli Yok kitap özeti, Senden Daha Güzeli Yok pdf oku, Senden Daha Güzeli Yok yandex, Selvigül Kandoğmuş Şahin e-kitap pdf, Senden Daha Güzeli Yok PDF Drive, Senden Daha Güzeli Yok Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Senden Daha Güzeli Yok PDF Oku

Senden Daha Güzeli Yok Kısa Özet

“Babalar ölür, bilirim.” dedi biri gülkurusu sesiyle başını sallayarak. Afalladım bird-en. “Ölür ölür, babalar ölür her zaman.” dedi bir başkası. “Sizin de mi babalarınız öldü?” dedim ben de. Hep birden başlarını salladılar gülkurusu seslinin başını sal-ladığı gibi. “Hep mi ölür?” dedim bu kez. “O ölür de seni de sağ bırakmaz ama,” dedi ocaktaki başını olduğumuz

masaya doğru uzatarak. Sonra nasıl olduysa işte, ansızın bu yavan yapıldak cümlenin içinde kayboldum. Ansızın anısız kaldım ve kırılan bir şeyler oldu sol tarafımda.

 

Kitaplarında pırıl pırıl bir Türkçenin izini süren Reşit Güngör Kalkan, titizliğini bu kez öyküye taşıyarak, `yazıyor olmanın hazzı`nı okurlarıyla paylaşıyor. Dilin her açıdan olanaklarını, büyüsünü ve mühim ölçüde toplumsal hassaslığını görülmektediran bu öykülerde aşka, emeğe ve özleme dair salt insan sıcağını manalı kılan altı çizilesi cümleler ve en yalın hâliyle sevginin gücünü bulacaksınız.

Senden Daha Güzeli Yok PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu