Çocuk Kitapları

Senin Seçimin Senin Masalın PDF indir

Senin Seçimin Senin Masalın PDF indir, e-kitap sitemizde Senin Seçimin Senin Masalın kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pippa Goodhart tarafından kaleme alınan Senin Seçimin Senin Masalın kitabı 32 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Senin Seçimin Senin Masalın kitabını 9786051981444 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Senin Seçimin Senin Masalın kitap özeti, Senin Seçimin Senin Masalın pdf oku, Senin Seçimin Senin Masalın yandex, Pippa Goodhart e-kitap pdf, Senin Seçimin Senin Masalın PDF Drive, Senin Seçimin Senin Masalın Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Senin Seçimin Senin Masalın PDF Oku

Senin Seçimin Senin Masalın Kısa Özet

Dünyada Bir Milyondan Fazla Satan Senin Seçimin Serisi

Kendi masalına, kendi *bir varmış bir yokmuş* macerana hoş geldin. Bu kitapta her şey Senin Seçimin…

Gözde masal kahramanlarından hangisi olmayı seçeceksin? Peki kendi kurduğun bu dünya çapında, huysuz kralın sarayına mı, yedi denizlere mi yoksa karanlık ormana mı gideceksin?

Haydi o zaman! Bu büyülü kitapla, kaldır hayal gücünü dansa!

Pippa Goodhart’ın (kendisi Laura Owen mahlasıyla Sakar Cadı Vini serisinin de yazarı) dünya çapında 1 milyondan fazla satan Senin Seçimin  serisi, 3-7 yaş arası çocuklara kendi öykülerini uydurmalarını sağlayacak bir alet çantası sunuyor. İçindeki yüzlerce görsel ve yönlendiren ama kısıtlamayan basit sorular aracılığıyla çocuklar her açtığında çiçeği burnunda masallar, maceralar, hikâyeler hayal ediyorlar.

*Konuşmayı ve dinlemeyi geliştirmek için harika.* Times Eğitim Eki

*Çocukları hayal etmeye, düşünmeye ve kendi hikâyelerini yaratmaya itiyor.* BookTrust

Senin Seçimin Senin Masalın PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu