PDF İndir

Seninle Başlamadı PDF indir

Seninle Başlamadı PDF indir, e-kitap sitemizde Seninle Başlamadı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mark Wolynn tarafından kaleme alınan Seninle Başlamadı kitabının çevirmenliğini Mine Madenoğlu yapmıştır. Yayıncılığını Sola Unitas yaptığı Seninle Başlamadı kitap özeti, Seninle Başlamadı pdf oku, Seninle Başlamadı yandex, Mark Wolynn e-kitap pdf, Seninle Başlamadı PDF Drive, Seninle Başlamadı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Seninle Başlamadı PDF Oku

Seninle Başlamadı Kitap Açıklaması

Seninle Başlamadı geleneksel psikoterapinin, ilaçların ve diğer müdahale metotlarınin uzun süredir çözemediği zorlukların ortadan kaldırılmasında dönüştürücü bir yaklaşım sağlamaktadır.

“Seninle Başlamadı travma terapileri alanında, farkındalık uygulamaları hususunda insanı anlamak için ileriye doğru kuvvetli bir adım atmanızı sağlıyor. Cesur, yaratıcı ve şevkat dolu bir çalışma.”

SHARON SALZBERG, Yazar

Lovingkindness and Real Happiness

“Kalıpları altüst eden bu kitap kalıtsal aile travmaları hususunda anlayışı geliştiren ve acı çekmeye son verebilecek kuvvetli araçlar sunuyor. Mark Wolynn iyileşmeye doğru yapılacak seyahatte güvenilir ve bilge bir rehberdir.”

TARA BRACH, PhD, Yazar

Radical Acceptance and True Refuge

“Mark Wolynn, bilemediğimiz ve acı çekmemize neden olan çözülmemiş travmalarla bizi atalarımıza derinden bağlayan yolları aydınlatma hususunda muhteşem bir iş başarıyor. Bize derinden anlayışı, diyalog görselleştirmelerini ve şefkatle yeniden bağlanmayı sağlayacak teknikler ve beceriler sunuyor.”

JAMES S. GORDON, MD, Yazar

                                               Unstuck: Your Guide to the Seven-Stage Journey Out of Depression

Seninle Başlamadı PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu