Roman Kitapları

Sepya PDF indir

Sepya PDF indir, e-kitap sitemizde Sepya kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İlkay Yıldız tarafından kaleme alınan Sepya kitabı 102 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sepya kitabını 9786052027059 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sepya kitap özeti, Sepya pdf oku, Sepya yandex, İlkay Yıldız e-kitap pdf, Sepya PDF Drive, Sepya Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sepya PDF Oku

Sepya Kısa Özet

Her ailenin mutlaka bir zengini, bir delisi, bir dindarı, bir tövbe etmişi, bir para batıranı, bir akıl vereni, bir alkoliği, bir anarşisti, birden çok bilmişi, bir dert babası, bir sonradan görmüşü, bir okuyanı, bir sır tutanı ve bir baş belası mevcuttur. Genelde üniversite okuyanı anarşist, liseyi bitiremeyeni baş belası, erken evlenmişi alkolik, alkole tövbe edeni hacı, akraba evliliği yapanı zengin olur.

Kalabalık bir aile, ada sahillerinde bekleyen bir vapur kaptanı, kalbi kırık bir mektup, yaşı geçkin bir çapkın, zorla emekli edilen bir emektar, taşranın tükettiği hayaller…

Sahaflardan toplanan 16 fotoğrafın kurmaca hikâyelerinden bir araya gelen Sepya, sahipsiz fotoğrafların hikâyelerini geri verme denemesi.

Sepya PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu