Edebiyat Kitapları

Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 PDF indir

Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 PDF indir, e-kitap sitemizde Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Takaya Kagami tarafından kaleme alınan Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 kitabı 9786059479455 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 kitabını Ciltsiz numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 kitap özeti, Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 pdf oku, Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 yandex, Takaya Kagami e-kitap pdf, Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 PDF Drive, Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 PDF Oku

Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 Kısa Özet

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.
Guren, Yuiçiro’yu esir alan bireyleri yakalar ama Yuiçiro’yu Hyakuya mensuplarının elinden kurtarmak için herhangi bir şey yapmaz. Birden Mahiru belirir ve Mikaela’ya saldırır! Bunun yanı sıra, Guren’in içindeki diğer bir iblis olan Noveya gelişmeleri izlemektedir. Bariz ihanetine rağmen Guren’e güvenmeye sürdürmekte olsa da, acaba Yuiçiro Mikaela ile sonsuza dek sürecek bir kaçışı planlıyor olabilir mi? 

Seraph of the End – Kıyamet Meleği 21 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu