Çizgi Roman Kitapları

Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 PDF indir

Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Takaya Kagami tarafından kaleme alınan Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 kitabını 9786059479110 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 kitap özeti, Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 pdf oku, Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 yandex, Takaya Kagami e-kitap pdf, Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 PDF Drive, Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 PDF Oku

Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 Kısa Özet

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler.

Arkadaşlarının fedakârlığı aracılığıyla vampirlerin elinden kurtulan Yuiçiro’yu bekleyen büyük sürprizler var. Yuiçiro vampirlerden intikamını almak istiyor fakat insanlardan yedi kat daha kuvvetli olan vampirleri dize getirmek, onun için belki de asla gerçekleşmeyecek bir rüyadan ibaret olabilir.

Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 1 PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu