Çizgi Roman Kitapları

Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 PDF indir

Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Takaya Kagami tarafından kaleme alınan Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 kitabını 9786059479127 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 kitap özeti, Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 pdf oku, Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 yandex, Takaya Kagami e-kitap pdf, Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 PDF Drive, Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 PDF Oku

Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 Kısa Özet

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı.

Eğitim almaya başlayan Yuiçiro, insanlığın sahip olduğu en ölümcül ve en kuvvetli silaha sahip olabilmek için amansız bir teste katılmaya ve kendini ispat etmeye hazırlanıyor. Bütün bunla olup biterken, vampirlerin arasına katılan yeni biri var: Yuiçiro’nun vampirlerin elinden kurtulmaya çalıştıkları gün öldüğünü sandığı en yakın dostu Mikaela!

Seraph of the End – Kıyamet Meleği – Cilt 2 PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu