Ekonomi Kitapları

Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı PDF indir

Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı PDF indir, e-kitap sitemizde Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ramazan ERTURGUT tarafından kaleme alınan Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı kitabı 158 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı kitabını 9786057691590 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı kitap özeti, Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı pdf oku, Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı yandex, Ramazan ERTURGUT e-kitap pdf, Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı PDF Drive, Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı PDF Oku

Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı Kısa Özet

Deniz ulaştırması, Liman yönetimi ve Liman ekonomisi ülkelerin ekonomik kalkınmalarının gerçekleştirilmesi ile halkın gelir ve refah düzeyinin artırılması yönünden oldukça önem arz etmektedir. Deniz taşımacılığının, Kruvaziyer Turizmi gibi yüksek katma değer yaratan bir boyutu da bulunmaktadır. Deniz taşımacılığı ve Serbest Liman uygulamalarının limanların turizm potansiyeli de göz önünde bulundurularak yapılandırılması gerekmektedir. Bu husustaki uygulamaların geliştirilebilirliği, Üniversite, özel sektör ve kamu işbirliği ile olabilecekdür.

Bu çalışmada, liman ekonomisi ve deniz lojistiği ile kruvaziyer turizminin kuramsal bir çerçevesi sunulmuş, seçimli örnekler sunularak bu uygulamaların ülke ekonomileri yönünden önemine değinilmiştir. Müteakiben, bu uygulamalar Türkiye özelinde ve Antalya Limanı örneği ile değerlendirilmiş, mevcut bir takım sorun ve ihtiyaçlar için öneriler sunulmuştur. Araştırma ile Serbest Liman, Liman Merkezli Lojistik, Kruvaziyer Turizmi konularında konsantre bir içerik sunularak literatüre katkı sağlamak amaçlanmış, bunun bunun yanında Antalya Limanı ile alakalı olarak literatüre ve araştırmacılara kaynak sağlanması hedeflenmiştir

Serbest Liman Uygulamaları, Liman Merkezli Lojistik ve Kruvaziyer Turizmi; Antalya Limanı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu