Müzik Kitapları

Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri PDF indir

Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri PDF indir, e-kitap sitemizde Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ufuk Önen tarafından kaleme alınan Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri kitabı 479 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri kitabını 9789944424172 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri kitap özeti, Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri pdf oku, Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri yandex, Ufuk Önen e-kitap pdf, Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri PDF Drive, Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri PDF Oku

Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri Kısa Özet

Herkes için müzik teknolojisi!

Ses ve müzik kaydı için kolları sıvayan herkesin, işin türüne göre çeşitli zorluklarla karşılaşması gayet doğaldır. Bu zorluklarla hiç karşılaşmamak yahut onların üstesinden rahatlıkla gelebilmek için de teknik soruları önceden sormak gerekir: Bu kayıt için nasıl bir mikrofon seçmeliyim, bu mikrofonu nasıl yerleştirmeliyim gibi sorulardan tutun, EQ ayarlarını nasıl yapayım, şu düğme ne işe yarıyor yahut dijital teknoloji bana ne türlü olanaklar sunar gibi aklınıza gelebilecek her soruyu yanıtlandırmayı kendine amaç edinmiş, yazar Ufuk Önen. Sonuç olarak da ses kayıt ve müzik teknolojilerine ilgi duyan, amatör olsun, profesyonel olsun herkesin faydalanabileceği, pratik ve teorik bilgilerle dolup taşan bir kitap ortaya çıkmış.

İki yüzden fazla şekil, şema ve fotoğrafla; tercih ettiği sade dille ve bu alanda kullanılan yüzlerce terime ilişkin yaptığı açıklamalarla, ses ve müzik kaydıyla alakalı yalnızca *ne* ve *nasıl* sorularına değil, *neden* sorusuna da yanıt veriyor. İlk demonuzu çıkarmaya, beşinci belgeselinizi çekmeye yahut konservatuarda okuyan çocuğunuzun ilk konserini kaydetmeye hazırlanıyor olun, profesyonelce kotarılmış bir ses kaydı için neler yapmanız gerektiğiyle alakalı her şeyi bu kitapta bulabileceksiniz.

Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu