Edebiyat Kitapları

Sesini Duyur 2 PDF indir

Sesini Duyur 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Sesini Duyur 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. M. Rise tarafından kaleme alınan Sesini Duyur 2 kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Sesini Duyur 2 kitabını 9786258133134 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sesini Duyur 2 kitap özeti, Sesini Duyur 2 pdf oku, Sesini Duyur 2 yandex, M. Rise e-kitap pdf, Sesini Duyur 2 PDF Drive, Sesini Duyur 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sesini Duyur 2 PDF Oku

Sesini Duyur 2 Kısa Özet

Maya Erez her şarkı dile getirdiğinde, sesi gökyüzü ve yeryüzü içinde ahenk oluşturuyor, bireylerin ruhlarında gizli kapıları aralıyor ve derilerinin altına umut aşılıyordu.

Gitarımla onun sesine eşlik ederken dönüp bana doğru baktı. Kristal mavisi gözleri sahne ışıkları gibi parlıyor, mikrofonu tuttuğunda enerjisi en fazla beni kuşatıyordu. Bu, benim için en baştan beri tehlikeliydi.

Bir duvardan yaşamıma düştüğünden beri zihnimde bir başkaldırı sezmiş, ikiz kardeşlerimle yürümeyi planladığım müzikle çevrili bu yolda onu asla istememiştim.

Lakin artık grubumdaydı ve bununla da yetinmeyip kanıma bile karışmaktaydı.

Ben Bora Ateş.
Ateş grubunun önderi…
Sizi grupta olmasını asla istemediğim Maya Erez’le olan savaşıma tekrar davet ediyorum. Lakin dikkatli olun, bu sefer ortalık fena karışacak.

Sesini Duyur serisinin ikinci ve son kitabında Maya Erez ve Ateş kardeşlerin yüksek sesli yolculuğu hız kesmeden sürdürmekte. M. Rise okurları yine adrenalinin sınırlara dayandığı, aşk vehüznün iç içe geçtiği bir maceraveyavet ediyor.

Sesini Duyur 2 PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu