Edebiyat Kitapları

Sevebilen Mutludur PDF indir

Sevebilen Mutludur PDF indir, e-kitap sitemizde Sevebilen Mutludur kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hermann Hesse tarafından kaleme alınan Sevebilen Mutludur kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sevebilen Mutludur kitabını 9789750847080 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sevebilen Mutludur kitap özeti, Sevebilen Mutludur pdf oku, Sevebilen Mutludur yandex, Hermann Hesse e-kitap pdf, Sevebilen Mutludur PDF Drive, Sevebilen Mutludur Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sevebilen Mutludur PDF Oku

Sevebilen Mutludur Kısa Özet

*Yaşama anlam kazandıracak tek şey varsa o da sevgidir. Şöyle ki: Biz ne kadar sevebilir, ne kadar özveride bulunma gücünü gösterebilirsek, yaşamımız o ölçüde anlam kazanır* diyen Hesse’nin yapıtından oluşturulan Sevebilen Mutludur adlı seçkide bulunan öyküler, şiirler, masallar, notlar, aforizmalarda, Ben’den Sen’e doğru atılan adım ve iç dünyanın itici gücü olarak Sevgi, tıpkı insan yaşamının evrensel tarihindeki gibi leitmotiv olma özelliği taşıyor.

Başka başka bulgularla deneyimlenebilen, tanımlanabilen ve anlamlandırılabilen Sevgi’nin varolma şekilleri Hesse’nin sözcük paletiyle kendi rengini buluyor.

Yumuşak kuvvetlidür sertten.
Su kuvvetlidür kayadan.
Sevgi kuvvetlidür şiddetten.

Sevebilen Mutludur PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu