Edebiyat Kitapları

Sevgi Yukarıdan Gelir PDF indir

Sevgi Yukarıdan Gelir PDF indir, e-kitap sitemizde Sevgi Yukarıdan Gelir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hayati İnanç tarafından kaleme alınan Sevgi Yukarıdan Gelir kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sevgi Yukarıdan Gelir kitabını 9786057037619 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sevgi Yukarıdan Gelir kitap özeti, Sevgi Yukarıdan Gelir pdf oku, Sevgi Yukarıdan Gelir yandex, Hayati İnanç e-kitap pdf, Sevgi Yukarıdan Gelir PDF Drive, Sevgi Yukarıdan Gelir Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sevgi Yukarıdan Gelir PDF Oku

Sevgi Yukarıdan Gelir Kısa Özet

Hepimiz büyük bir çaba içindeyiz. Kavuşmak için. Sevgilinin izini sürüyoruz. Bizi ona götürecek işaretler arıyoruz. Yürümek istediğimiz yollardan geçmiş âşıklar, şairler yetişiyor imdadımıza; kelimeleriyle rehber oluyorlar bize. Gökteki yıldızlar gibi onların mısraları; yönümüzü tayin edebilmemiz, kaybolmamamız için yolumuzu aydınlatıp bizi hakikate yöneltiyorlar.

*Sevgi Yukarıdan Gelir*de Hayati İnanç, akıcı üslubuyla zarif bir anlatıcı ve hatırlatıcı olarak edebiyatımızın ustalarının baş döndürücü, ruh açıcı, hikmet dolu mısralarını nakledip izah ediyor bizlere. Maksat can evimizi temiz tutabilmek ve Vedûd’un sevgisini orada büyütebilmek…

Sevgi Yukarıdan Gelir PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu