Edebiyat Kitapları

Sevgiler, Carter PDF indir

Sevgiler, Carter PDF indir, e-kitap sitemizde Sevgiler, Carter kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Whitney G. tarafından kaleme alınan Sevgiler, Carter kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sevgiler, Carter kitabını 9786257550024 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sevgiler, Carter kitap özeti, Sevgiler, Carter pdf oku, Sevgiler, Carter yandex, Whitney G. e-kitap pdf, Sevgiler, Carter PDF Drive, Sevgiler, Carter Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sevgiler, Carter PDF Oku

Sevgiler, Carter Kısa Özet

Arkadaşlık onları hazırlıksız yakalamıştı Aşk da öyle

Carter ve Arizona dördüncü sınıftan beri arkadaşlardı, birbirlerinden nefret ettikleri zamanlarda bile. Geçip giden senelerın, ilk öpücüklerin, ilk kalp kırıklıklarının ve ilk aşkların içinde değişmeyen tek şey dostluklarıydı.

Şimdi üniversitedeydiler ve Carter bir ilişkiyi altı aydan fazla sürdüremezken, Arizona risklerle olasılıkları değerlendirdiği çizelgeler oluşturarak müthiş adamı bulmanın peşindeydi.

Başarısız aşk hayatlarına yakında zamandan tanıklık eden dostları ikiye ayrılmıştı: Bazıları ikisinin birlikte olma ihtimaline gülüp geçerken, diğerleri bunun hâlâ gerçekleşmemiş olmasına şaşırıyordu.

Bu ayrılmaz ikili için ise durum gayet basitti – birbirlerinin tipi değillerdi. Ta ki bir gecede tüm sınırlar geçilene kadar.

Aralarında bir şeyler olmadığına başkalarını ikna etmek kolaydı, peki ya kendilerini?

*Hayatları değişirken Carter ve Arizona’nın attığı her adım hikâyeyi daha da müthiş kılıyor. Whitney G.’nin her kitabını çıktığı gibi alacağım!* —Edgy Reviews

*Whitney G., Carter ve Arizona’nın ilişkilerinin her hâlini ilgi çekici tutmakla kalmamış, bunun yanı sıra ikili içindeki ateşli kimyayı harika bir biçimde yansıtmış.* —BookBinge

Sevgiler, Carter PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu