Edebiyat Kitapları

Sevgili Limon Çiçeği PDF indir

Sevgili Limon Çiçeği PDF indir, e-kitap sitemizde Sevgili Limon Çiçeği kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Betül Güçlü tarafından kaleme alınan Sevgili Limon Çiçeği kitabı 296 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sevgili Limon Çiçeği kitabını 9786257026772 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sevgili Limon Çiçeği kitap özeti, Sevgili Limon Çiçeği pdf oku, Sevgili Limon Çiçeği yandex, Betül Güçlü e-kitap pdf, Sevgili Limon Çiçeği PDF Drive, Sevgili Limon Çiçeği Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sevgili Limon Çiçeği PDF Oku

Sevgili Limon Çiçeği Kısa Özet

Ecrin, Meriç’in kaba ve büyüklenmeyi seven bir adam olduğundan emindir.

Meriç, Ecrin ile ilgili bu kadar kesin düşüncelere sahip olmasa da onunla alakalı emin olduğu bir şey mevcuttur: Bu kız insafsız bir cadıdır ve daha ilk mektubu okurken başının belada olduğunu hissetmiştir.

Bir mektup arkadaşı, kendisi ile ilgili yan yana sohbet ettiğiniz bir çok kişiden daha fazla ipucu verir. Ecrin ve Meriç’in fikirlerini savunan mektupları giderek daha alaycı, daha özel mektuplara dönüşürken birbirlerine karşı olan fikirleri gibi hisleri de değişecek midir?

Sevgili Limon Çiçeği PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu