Edebiyat Kitapları

Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set PDF indir

Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set PDF indir, e-kitap sitemizde Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Patrick Graham tarafından kaleme alınan Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set kitabı 1080 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set kitabını 5026548063449 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set kitap özeti, Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set pdf oku, Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set yandex, Patrick Graham e-kitap pdf, Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set PDF Drive, Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set PDF Oku

Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set Kısa Özet

ŞEYTAN İNCİLİ

SARSICI, NEFES KESİCİ VE GİZEMLİ!
SON SAYFASINA OKUYANA DEK ELİNİZDEN BIRAKAMAYACAKSINIZ

1348, Augustines de Bolzano Manastırı
İsa’nın şeytanın oğlu olduğunu iddia eden bir İncil bulan Rahibe Yseult, şeytana tapanların işaretlerini taşıyan ve kurbanlarını çarmıha geren zalim bir keşişin bu kara metni ele geçirmesini önlemek için kendini elyazmasıyla birlikte diri diri duvarların arasına gömer.

2006, Maine-Hattiesburg
FBI çalışanı Marie Parks, geçirdiği bir kaza ardından müthiş yeteneklere sahip olmuştur ve uzmanlık alanı seri katilleri yakalamaktır. Doğaüstü kabiliyetleri aracılığıyla, ormanın içindeki yanmış bir kilisenin harabeleri içinde dört gizemli kadının cesetlerini bulur. Cesetler çarmıha gerilmiş ve işkence görmüştür. Katilse yine aynı keşiştir…
Vatikan’ın görevlendirdiği şeytan çıkarıcılardan birisi olan Peder Carzo şeytanın Papa’yı çoktan ele geçirdiğinin ve kısa zaman sonra insanlık için her şeyin sona ereceğinin farkındadır. Korkunç karanlığın dünyaya hâkim olmasını engellemek için Marie Parks’a yardım etmeye karar verir.
Marie Parks ve Peder Carzo karanlığın hâkimleriyle yüz yüze kalacak ve zamana karşı bir yarış ekranlara gelecektır…

‘‘Yılın Başyapıtı!’’ (VSD)

‘‘Patrick Graham, iblislere özgü kurnazlıkların, sinsice bir becerikliliğin hâkim olduğu ve damarlarınızdaki kanı
donduracak bu şeytani romanla büyük bir başarı yakaladı!” (Le Mutualiste)

‘‘Yeni tutkunuz Şeytan İncili! (…) Heyecan ve gerilim dolu bir roman (…) Bu kitap güneş kremi ve havlu gibi, deniz kıyısında mutlaka yanınızda olmalı !” (Paris Match)

KIYAMET

Açıklanamayan ölümler
Harap olan mahalleler
Kıyametin ayak izleri
Artık her kapı yok oluşa açılıyor
 
Kasırga şehirde tüm gücüyle varlığını hissettirmektedir. İnsanlar öte yandan doğal afetlerle mücadele ederken kapalı kapılar ardında daha da mühim bir savaş verilmektedir: acıması olmayan, varlığı yaratılışa kadar uzanan bir düello… Dedektif Marie Parks bütün bu kaos içinde kendisine ulaşan yardım çığlığına kayıtsız kalamayacaktır.
Ünlü arkeologların öldürülmesini araştıran Marie’nin, kariyerinin en hassas ve en özel soruşturmasını başarıyla yürütebilmesi için elinden gelen her şeyi yapması gerekecektir çünkü hem ufak bir kızın hem de tüm insanlığın geleceği onun, katilleri yakalama hususundaki kabiliyetine bağlıdır. 
 
“Patrick Graham okuyucuyu son satıra kadar diken üzerinde tutuyor. Gerilim ile fantastik edebiyat içinde yarattığı evren harikulade.”
Questions des femmes
 
“Yüksek teknoloji, felaketler, dinî gizemler ve zekice bir kurgu… Graham, Amerikan tarzını ustaca uygulayan bir Fransız. Sonuç müthiş.”
Hebdomadaire Paris
 
“İnsanın kanını donduran, bir çırpıda okunan bir roman.”
Elle

Şeytan İncili + Kıyamet – Gerilim 2 Kitap Takım Set PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu