Edebiyat Kitapları

Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral PDF indir

Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral PDF indir, e-kitap sitemizde Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınan Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral kitabını 9786257586122 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral kitap özeti, Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral pdf oku, Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral yandex, Hiroyuki Takei e-kitap pdf, Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral PDF Drive, Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral PDF Oku

Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral Kısa Özet

500 yılda bir tertip edilen Şaman Turnuvası için dünyanın her tarafından seçilip gelen en iyi şamanlar toplanmaya başladılar. Büyük Ruh’la birleşmeyi başarıp Şaman Kral olmaya hak kazanacak şamanın belirleneceği bu büyük müsabaka, bu kez Tokyo’da gerçekleştirilecek. Bu turnuvaya katılacak olanların, şamanlık kabiliyetleriyle birlikte kendilerine bağladıkları ruhların kabiliyetlerini de en üst düzeyde kullanmaları gerekiyor. Diğer taraftan halen bu turnuvadan haberi bile olmayan Yoh, Ren’le giriştiği dövüşün ardından gözlerini hastane yatağında açar. Lakin Yoh’u orada tüm kaderini değiştirecek büyük bir sürpriz beklemektedir.

Yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!

Shaman King 2. Cilt – Şaman Kral PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu