Edebiyat Kitapları

Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral PDF indir

Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral PDF indir, e-kitap sitemizde Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınan Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral kitabı 188 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral kitabını 9786257586139 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral kitap özeti, Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral pdf oku, Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral yandex, Hiroyuki Takei e-kitap pdf, Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral PDF Drive, Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral PDF Oku

Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral Kısa Özet

600 yıl önce kendisini öldüren samuray Amidamaru`dan intikam almak için yanıp tutuşan ruh Tokageroh iş başında. Kullanmak için kendine bir vücut ararken, Yoh’a duyduğu öfkeyle gözü dönmüş Tahta Kılıç Ryu tam istediği kurban olur. Düşmanlarına karşı koz olarak kullanabileceği bir yemi de tesadüf eseri eline geçirince hemen işe koyulur. Amidamaru’yu derinden sarsacak gizli bir planı olan Tokageroh karşısında hem samurayı hem de Yoh’u zorlu bir mücadele bekliyor.

Yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!

Shaman King 3. Cilt – Şaman Kral PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu