Edebiyat Kitapları

Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt PDF indir

Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt PDF indir, e-kitap sitemizde Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınan Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt kitabı 9786257586153 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt kitabını Ciltsiz numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt kitap özeti, Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt pdf oku, Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt yandex, Hiroyuki Takei e-kitap pdf, Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt PDF Drive, Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt PDF Oku

Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt Kısa Özet

Şaman Dövüşünde Yoh, ilk maçına çıkıyor. Rakibi, Aynu kabilesinden, snowboardu ile buzlara istediği gibi hükmeden şaman Horohoro. Zorlu bir mücadelenin sonunda yeni bir arkadaşlık mı dünyaya gelecek yoksa? 

Yoh’un sonraki rakibi, korkunç ruh çağırma büyüleriyle ölüleri dirilten çılgın büyücü VIII. Nesil Dr. Faust. Daha önce savaştığı hiç kimseye benzemeyen, kendine özgü ve durdurulması hemen hemen imkansız bir güce ve tekniğe sahip olan bu zorlu rakibi karşısında Yoh bakalım ne yapacak?

Yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!

Shaman King – Şaman Kral 5. Cilt PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu