Edebiyat Kitapları

Shaman King – Şaman Kral PDF indir

Shaman King – Şaman Kral PDF indir, e-kitap sitemizde Shaman King – Şaman Kral kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınan Shaman King – Şaman Kral kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Shaman King – Şaman Kral kitabını 9786257586115 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Shaman King – Şaman Kral kitap özeti, Shaman King – Şaman Kral pdf oku, Shaman King – Şaman Kral yandex, Hiroyuki Takei e-kitap pdf, Shaman King – Şaman Kral PDF Drive, Shaman King – Şaman Kral Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Shaman King – Şaman Kral PDF Oku

Shaman King – Şaman Kral Kısa Özet

Çoğu insan onlardan ölesiye korkuyor olsa da hayaletler Özel Şinra Lisesi öğrencilerinden Yoh Asakura’nın en yakın dostları. Genç bir şaman olan Yoh Asakura öbür dünyayla bu dünyayı birbirine bağlayıp ruhlarla bağlantı kurabilen, müthiş yeteneklere sahip biri! Diğer şamanlar gibi Yoh da ölülerin ruhlarının, vücuduna girip kendisiyle bütünleşmesine olanak sağlıyor ve onların güçlerini, insanlara yardım etmek için kullanıyor. Lakin son haftalarda Yoh’un sorumluluğu çok daha büyük, zira bu ruhlar ve onlarla birlikte hareket eden insanlar bi hayli fazla tehlikeli olabiliyor.

Ödüllü yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!

Shaman King – Şaman Kral PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu