Bilgisayar Kitapları

Siber Savaş PDF indir

Siber Savaş PDF indir, e-kitap sitemizde Siber Savaş kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Richard A. Clarke tarafından kaleme alınan Siber Savaş kitabı 154 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Siber Savaş kitabını 9786054233564 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Siber Savaş kitap özeti, Siber Savaş pdf oku, Siber Savaş yandex, Richard A. Clarke e-kitap pdf, Siber Savaş PDF Drive, Siber Savaş Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Siber Savaş PDF Oku

Siber Savaş Kısa Özet

Dilimize yeni bir sözcük girdi: “hack`lemek”. Anlamı: internette haklamak. Yani izinsiz sızıp darbe vurmak.

Size uzak bir tehlike değil bu. Ülke altyapısına bir siber saldırı yaşantınızı altüst edebilir. Bilgisayarlar aksayınca boru hatları yakıt iletemez. Gazınız, elektriğiniz, suyunuz, telefonunuz kesilir. Kara, deniz, hava trafiği durur. Hastaneler hizmet veremez. Bankadan para çekemezsiniz. Gazeteler çıkmayınca, ekranlar kararınca olup bitenden haber alamazsınız. Dağıtım sistemleri çöker, marketlere ve çarşıya mal gelmez. Yağmalama başlayabilir.
Siber savaş olasılığının yaklaştığını fark eden devletler önlem telaşına düştüler. Türkiye de o yola girdi. Ama savunma güç.

Richard A.Clarke Amerika ile Rusya içinde nükleer savaş çıkmasını önlemek için en üst düzeyde, Cumhurbaşkanları ile dirsek temasında görev yapmış bir uzman. Şimdi aynı başarıya siber savaş alanında ulaşmaya çalışmakta. İlk adımın düşünen insanları internet çarpışmaları hususunda aydınlatmak olduğuna inanıyor. O amaçla, bu kitapla hizmetinizde.

Siber Savaş PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu