Roman Kitapları

Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli PDF indir

Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli PDF indir, e-kitap sitemizde Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Muzaffer Buyrukçu tarafından kaleme alınan Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli kitabı 84 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli kitabını 9786052983973 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli kitap özeti, Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli pdf oku, Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli yandex, Muzaffer Buyrukçu e-kitap pdf, Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli PDF Drive, Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli PDF Oku

Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli Kısa Özet

Muzaffer Buyrukçu’nun edebiyatımızdaki yerini tam anlamıyla ortaya koyan öykülerinden Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli…

Memleketin Özallı senelerında, ufak bir burjuva ailesinin evindeyiz. Ömer ve Birsen çiftine ‘’çat kapı’’ misafirliğe gelen akrabalar ve ufak yaşamların içine sıkışmış büyük hesaplaşmalar! Sahte gülüşler, ilk dokunuşta akan irinler! Muzaffer Buyrukçu öyle bir sahne kuruyor ki öyküsünde; mutluluk, erotizm, gerilim, kıskançlık, nefret birbirinin peşi sıra çıkıyor karşımıza! Birsen’in düşleri aracılığıyla adeta birer Hieronymus Bosch tablosu çiziyor Buyrukçu!

Sıcak Sularda Buzdan Bir Yelkenli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu