Edebiyat Kitapları

Şiddetli Hazlar PDF indir

Şiddetli Hazlar PDF indir, e-kitap sitemizde Şiddetli Hazlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Chloe Gong tarafından kaleme alınan Şiddetli Hazlar kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Şiddetli Hazlar kitabını 9786254486678 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Şiddetli Hazlar kitap özeti, Şiddetli Hazlar pdf oku, Şiddetli Hazlar yandex, Chloe Gong e-kitap pdf, Şiddetli Hazlar PDF Drive, Şiddetli Hazlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Şiddetli Hazlar PDF Oku

Şiddetli Hazlar Kısa Özet

Işıltılı Şangay’da Bir Canavar Uyanıyor…

Yıl 1926. Şangay karmaşanın uğultularıyla çalkalanıyor.
İki çete içindeki kan davası şehrin sokaklarını kırmızıya boyuyor, şehri kaosun elinde çaresiz bırakıyor.

Kanunun üzerinde bir güce sahip olan Kızıl Çete’nin vârisi Juliette Cai tüm bu karmaşanın kalbindedir. Tek rakipleri Beyaz Çiçekler’le aralarındaki mücadele senelerdır sürüyordur ve her hareketin arkasından da Juliette’in ilk aşkı, Beyaz Çiçekler’in vârisi Roma Montagov çıkıyordur.

İki çetenin üyeleri de kendi boğazlarını parçalamaya başladığında herkesin kafası karışır ve şehirde fısıltılar dolaşmaya başlar. İnsanlar delilikten, bir tür hastalıktan ve gölgelerin içindeki bir canavardan bahsediyordur. Ölümler arttıkça Juliette ve Roma silahlarını, hırslarını, nefretlerini kenara bırakıp birlikte çalışmak zorunda kalır; çünkü eğer bu deliliği durduramazlarsa iki çeteye de yönetebilecekleri bir şehir kalmayacaktır.

Şiddetli Hazlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu