Edebiyat Kitapları

Şiddetli Sonlar PDF indir

Şiddetli Sonlar PDF indir, e-kitap sitemizde Şiddetli Sonlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Chloe Gong tarafından kaleme alınan Şiddetli Sonlar kitabı 576 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Şiddetli Sonlar kitabını 9786254488733 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Şiddetli Sonlar kitap özeti, Şiddetli Sonlar pdf oku, Şiddetli Sonlar yandex, Chloe Gong e-kitap pdf, Şiddetli Sonlar PDF Drive, Şiddetli Sonlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Şiddetli Sonlar PDF Oku

Şiddetli Sonlar Kısa Özet

Yeni canavarlar.

Yaklaşan bir devrim.

Ve ışıltısını kaybetmek üzere olan bir Şanghay…

Yıl 1927. Şanghay, olası bir devrim tehdidiyle yüz yüze.

Roma’yı korumak için ilişkilerini kurban eden Juliette’in savaşı bitmemiştir. Tek yanlış hareketiyle Tyler ailedeki yerini gasp edecek, Kızıl Çete’nin vârisi olmak için elinden geleni yapacaktır. Juliette ise vâris olarak yerini korumalı, sevdiği adamı bu kan davasından korumak için onun kendisinden nefret etmeye devam etmesini sağlamalıdır.

Roma ise hâlâ Marshall’ın ölümünü atlatmaya çalışıyor, yaşanan onca şeyden sonra daha soğuk bir kimlik oluşturmaya çalışıyordur. Juliette’i tekrar yaşamına katmanın kendi suçu olduğunu biliyordur ve bu, sevdiği ve nefret ettiği kadını öldürmek manasına gelse de işleri düzeltmek için her şeyi yapması gerektiğinin farkındadır.

Sonra şehirde büyük bir tehlike baş gösterir: Milliyetçiler, Komünistler, Beyaz Çiçekler, Kızıl Çete ve halk birbirine girmek üzeredir. Devrim kapıdadır, böcekler tekrar ortaya çıkmıştır ve bu yüzden iki çetenin vârisi işbirliği yapmak zorundadır. Farklılıklarını bir kenara koymalı, politikayla ve canavarlarla verilen bu savaşa karşı güçlerini birleştirmelidirler.

Peki, etraflarındaki tehditler bir bir artarken bir aşkı korumak, sonucun felaket olmasını engellemek olabilecek müdür?

Şiddetli Sonlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu