Sağlık Kitapları

Şifa PDF indir

Şifa PDF indir, e-kitap sitemizde Şifa kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eray Hacıosmanoğlu tarafından kaleme alınan Şifa kitabı 264 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Şifa kitabını 9786257479974 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Şifa kitap özeti, Şifa pdf oku, Şifa yandex, Eray Hacıosmanoğlu e-kitap pdf, Şifa PDF Drive, Şifa Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Şifa PDF Oku

Şifa Kısa Özet

Hastalıkların Duygusal Sebepleri

Küresel çağın olumsuzlukları bütün duygusal meselelerin içerisine sızarak arada bir direkt arada bir de dolaylı yoldan insanları hasta ediyor. Bundan dolayı son doğal insan nesli boğuştuğu esas düşmanın ne kadar öldürücü olduğunu gözden kaçırıyor. Doğal yaşamın içinde kendini en iyi biçimde kamufle etmeyi başaran duygusal nedenli katiller, insan ömrüne travmalardan çok hastalıklar ile saldırırken duygusal sebebe bağlı ölen bireylerin gerçekte neden hasta oldukları dahi bilinmemekte.

Hasta olmadan önce ruhunuzu, sonra da duygudan kaynaklı olası hastalıkları hiç olmadan önlemek olabilecek. Bunu bilmek insanlık için büyük bir müjdedir! Hiç vakit kaybetmeden, gerçek şifayı kalbinizde hissedin.

Bu yolculukta duygularla hastalıkların, ruh-beden-zihin üçgeninin birbiriyle muhteşem bağına şahit bulunacağız. Duyguların kötü etkilerinin fark edilmediğinde nasıl hastalığa dönüştüğüyle yüzleşmek sizin için ilk adım. Esas şaşkınlık bilim diye anılan bir çok şifanın nasıl da bu düşmanı bilerek görmezden geldiğine tanıklık edince ekranlara gelecek. Çünkü hem beslenmenin hem de duygusal nedenlerin bilinçli eller ile yok sayılması umuda bakışınızı değiştirecek.

Şifanın duygusal izlerinde o kadar ileri gideceğiz ki, bırakın anne karnındaki yaşamımızın günümüze etkilerini, atalarımıza kadar uzanan aktarım öykülerini dahi ele alacağız. İnanç ve sevgi gibi gözle görülmeyen ama insan yaşamını ötelere taşıyan bir mucizenin, şifanın içindeki şahane etkilerine de tanık bulunacağız.

Hasta olduktan sonra değil, hasta olmadan önce alıyoruz önlemimizi. İyileşmek, daha da mühimsi hastalık bizi bulmadan harekete geçmek için kendi değişimimizi sağlayabiliriz. Bu değişim için önümüzde hiçbir engel yok. Tabii kendi direncimizi saymazsak…

Bu kitap hastalıklar ile duygusal nedenler içindeki bağı ortaya koyarken hem dolaylı bir şifanın hem de  ‘hiç vakit kaybetmeden’ yapabileceklerimizin peşine düşüyor.

Şifa PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu