Çocuk Kitapları

Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 PDF indir

Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 PDF indir, e-kitap sitemizde Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmet Baki Yerli tarafından kaleme alınan Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 kitabı 206 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 kitabını 9786059534123 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 kitap özeti, Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 pdf oku, Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 yandex, Ahmet Baki Yerli e-kitap pdf, Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 PDF Drive, Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 PDF Oku

Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 Kısa Özet

İnsanlık kadar eski tarihe sahip bir meslek olan sihirbazlık, şimdilerde bile seyredenleri kendine hayran bırakıyor. El hızlıluğu ile bilimi ve zekâyı birleştiren sihirbazların sırları, yüzsenelerdır sırrıni korumaya sürdürmekte.

Sabırsızlıkla beklediğin tatilin, mahallenizin yakınlarına kurulan büyük sirk ile renkleneceği için çok mutlusundur. Şans eseri sirkin sihirbazı ile çalışma fırsatı yakalaman seni daha da heyecanlandırmaktadır. Lakin hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Sihirbazın göz alıcı numaralarının arkasındaki karanlıkta büyük sırlar gizlidir.

Kendini ve sevdiklerini korumak için zekâ sorularını çöz, doğru tercihleri yap ve karanlık planları boz.

Soluk soluğa okuyacağın bu maceranın kahramanı sen ol!

Sihirbaz Çırağı – Beyin Avcısı 3 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu