Edebiyat Kitapları

Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 PDF indir

Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 PDF indir, e-kitap sitemizde Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Diana Wynne Jones tarafından kaleme alınan Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 kitabını 9786258327328 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 kitap özeti, Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 pdf oku, Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 yandex, Diana Wynne Jones e-kitap pdf, Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 PDF Drive, Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 PDF Oku

Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 Kısa Özet

“Diana Wynne Jones muhteşem bir fantazi yazarı. Hayal gücü her daim canlı, karakterleri gerçek ve hikâyeleri hem muzip hem de duygulu…” –Kathleen Karr

Charmain Baker, büyük amcası Kraliyet Büyücüsü Norland’ın evine göz kulak olmayı kabul ettiğinde, aklında tek bir şey mevcuttur: Korumacı ailesi olmadan bol bol kitap okumak. Lakin işler istediği gibi gitmez. Zira o evin zaman ve mekânı bükebildiğinden, sihirli bir sokak köpeği olan Başıboş’tan ve genç büyücü çırağı Peter’dan haberi yoktur. Bu da yetmezmiş gibi, bir de lubok denen korkunç bir yaratık peşine düşer ve Charmain, kralın ülkeyi kurtarmaya yol gösterecek tanınmış Elfarmağanı’nı arayışında başkahraman olur. Büyücü ailemiz Sophie, Howl ve ateş cini Calcifer da muzip ve kıvrak zekâlarıyla bu arayışı renklendirir.

Diana Wynne Jones muhteşem Yürüyen Şato serisinin üçüncü kitabı Sihirli Ev’le hayal dünyanızı şenlendirmeye sürdürmekte.

Sihirli Ev – Yürüyen Şato Serisi 3 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu